Witaj!

Home&Co. to przestrzeń dla moich pasji: DIY, dekorowania domu oraz odkrywania klimatycznych miejsc na mapie Polski, o których powinien usłyszeć świat.

Nie sądziłam, że w wieku 40 lat będę blogerką, ale tak się właśnie ułożyło. Tworzenie bloga to niezwykła przygoda, dzięki której poznaję nowych ludzi i zdobywam ciekawe doświadczenia, a także mierzę się z coraz to nowymi wyzwaniami. Choć nie zawsze bywa łatwo, czuję, że się rozwijam i zdobywam nowe umiejętności.

W naszych wnętrzach łączę stare z nowym, lubię też przemycać elementy stylu skandynawskiego, francuskiego i farmhouse. Kocham targi staroci i polowanie na perełki do domu. 

Uwielbiam dekorować. Zmieniam aranżacje w domu w zależności od sezonu. Celebruję pory roku we wnętrzach, dobierając piękne dodatki.

Bardzo wiele rzeczy robię samodzielnie, np. tapetuję, odnawiam meble, szyję, zmieniam wystrój pomieszczeń. Rękodzieło i DIY to moje hobby od dziecka. Nie boję się ubrudzić rąk farbą czy klejem, dlatego utrzymanie nieskazitelnego manicure jest dla mnie prawdziwym wyzwaniem!

Mam nadzieję, że poznasz mnie bliżej, czytając mojego bloga.