Home&Co.
Właśnie czytasz
Mikołajkowy Poradnik Prezentowy last minute
0
Boże Narodzenie DIY, Projekty DIY

Mikołajkowy Poradnik Prezentowy last minute

Szara filiżanka ze srebrną bombką w środku udekorowana wstążką i gałązką jako prezent mikołajkowy.

6 grudnia zbliża się już naprawdę wielkimi krokami. Mikołajki to świetny pretekst, żeby obdarować sympatycznym upominkiem kogoś bliskiego, bez względu na wiek. W dzisiejszym poście chcę Cię przekonać, że wcale nie potrzeba dużych wydatków, aby wywołać szeroki uśmiech na twarzy drugiej osoby. Mam dla Ciebie propozycje mikołajkowych upominków do kwoty 50 oraz 100 zł. Zobacz koniecznie!  

DROBIAZG, ALE Z POMYSŁEM

Mikołajki i Boże Narodzenie to wspaniały czas obdarowywania, miłych gestów i niespodzianek, dlatego większość z nas nie może się co roku doczekać tych pięknych dni i wcale nie dotyczy to wyłącznie najmłodszych. Serce się cieszy, a rozum podpowiada, żeby trzymać rękę na pulsie i pilnować budżetu, zwłaszcza jeśli lista osób do obdarowania jest pokaźna. Mikołajkowe prezenty mogą być drobne, ale dzięki pomysłowemu opakowaniu nabiorą wyjątkowego znaczenia i pokażą, jak wiele serca włożyłyśmy w ich przygotowanie. 

Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, co w tym roku podarować mamie, córce, siostrze, przyjaciółce, koleżance z pracy czy innej bliskiej osobie z okazji Mikołajek, zobacz moje propozycje. Jeszcze zdążysz zrobić zakupy i pięknie je zapakować!

Prezenty mikołajkowe do 50 zł

Filiżanka do kawy w pięknym szarym kolorze to wspaniały upominek, który wystarczy zawinąć w dekoracyjny celofan i udekorować świątecznymi dodatkami: szyszką, sztuczną gałązką głogu i papierową koronkową serwetką:

Szara filiżanka do kawy zapakowana jako prezent mokołajkowy.

Podaruj coś nietypowego – klimatyczny uchwyt do świeczek w stylu retro, a wraz z nim zapas świeczek, które nie będą już takimi zwykłymi świeczkami, jeśli pięknie je zapakujesz:

Uchwyt do świeczek na choinkę i świeczki w opakowaniu na prezent.

Świąteczna ściereczka do naczyń w kolorze naturalnego lnu zyska odrobinę blasku w towarzystwie srebrnej bombki w stylu vintage:

Skandynawska ściereczka do naczyń i srebrna bombka żołądź jako prezent mokołajkowy.

Jeśli chcesz uszczęśliwić kogoś, kto pasjonuje się różnego rodzaju kreatywnymi zajęciami domowymi, wybierz małe nożyczki w stylu retro i szpulkę sznureczka piekarskiego, którym za opakowanie wystarczy piękna wstążka i ozdobna zawieszka:

Małe czarne nożyczki retro i szpulka sznurka piekarskiego na prezent od Mikołaja.

W prostej metalowej latarence w stylu skandynawskim ukryj zapas świeczek typu tealight oraz pudełko zapałek oklejone ozdobnym papierem i udekorowane drobnym, świątecznym elementem. Takie drobiazgi robią wrażenie 🙂

Skandynawska metalowa latarenka zapakowana na prezent mikołajkowy.

♥ Prezenty mikołajkowe do 100 zł

Metalowa latarenka w kolorze antycznego złota ozdobiona wstążką i anielskimi skrzydełkami, a w środku tealight oklejony pasującą taśmą washi tape w złote paseczki:

Złota metalowa latarenka z anielskimi skrzydełkami na prezent od Mikołaja.

Urocza para: duża filiżanka do herbaty z pięknej szarej ceramiki, a w środku niespodzianka – okrągła srebrna bombka w stylu vintage:

Szara skandynawska filiżanka i okrągła srebrna bombka vintage na prezent.

Filiżanka do kawy i talerzyk w kolorze piaskowego beżu tworzą piękny komplecik śniadaniowo-deserowy. Przewiąż całość świąteczną tasiemką i dodaj klimatyczny drobiazg, np. zawieszkę-serduszko:

Beżowa filiżanka i talerzyk deserowy zapakowane na prezent.

Biała osłonka na doniczkę o ciekawym kształcie to idealny upominek, bo można do niej wstawić małe świąteczne drzewko. Zapakuj ją w torebkę z ekologicznego papieru udekorowaną świątecznymi dodatkami:

Biała osłonka na doniczkę jako prezent mikołajkowy.

Emaliowany świecznik kaganekbombka żołądź w stylu vintage i krótkie świeczki pięknie prezentują się w ozdobnym celofanie z klasyczną czerwoną wstążeczką. Ręka do góry, kto by nie chciał dostać takiego prezentu? 😉

Emaliowany świecznik kaganek, krótkie świeczki i srebrna bombka żołądź na prezent mikołajkowy.

Mam nadzieję, że moja mikołajkowa ściąga prezentowa zainspiruje Cię do wybrania wyjątkowych drobiazgów, które 6 grudnia zaskoczą bliskie Ci osoby.

I nie zapomnij dobrze się bawić przy pakowaniu mikołajkowych upominków 😉

author-sign

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *