Home&Co.
Właśnie czytasz
Tkaniny Tilda w Home&Co.
0
Lifestyle, Różności

Tkaniny Tilda w Home&Co.

Bawełniane tkaniny Tilda w pastelowe wzory.

Halo, halo! Czy są tu pasjonatki szycia? 🙂 A czy ktoś kojarzy skandynawską markę Tilda stworzoną przez Tone Finnanger? Nie pytam bez powodu – nas Tildomaniaczki łączy szczególny rodzaj porozumienia 😉

Tkanina bawełniana Tilda w kwiatki i stara pocztówka vintage.

Osobiście łączy mnie z Tildą dość długa wspólna przeszłość, że tak to ujmę 🙂 Ładnych kilka lat temu prowadziłam sklep internetowy z artykułami do rękodzieła, który – mogę to śmiało powiedzieć – jako jeden z pierwszych wprowadzał na polski rynek pełną ofertę kreatywnych produktów Tilda. Były to m.in. papiery do scrapbookingu, naklejki, ozdoby, stemple, tasiemki, guziki, tkaniny oraz słynne zestawy do szycia lalek, aniołów i sympatycznych zwierzątek Tilda. Produkty te cieszyły się u nas ogromnym powodzeniem, bo Tildy nie sposób nie pokochać!

Stos tkanin do szycia Tilda w pastelowe kwiatki i akcesoria krawieckie vintage.

Z tamtych czasów pozostała mi cała szafa cudnych tkanin, z których powstają moje prace. Każdy, kto mnie zna, wie, że uwielbiam szyć, a maszyna do szycia zajmuje honorowe miejsce na stole w mojej pracowni 🙂 Najlepiej pracuje mi się właśnie na bawełnie Tilda. Nie tylko ze względu na pogodne, bajkowe wzory i kolory, ale przede wszystkim na wysoką jakość tych tkanin. Tildowa bawełna sprawdzi się idealnie, jeśli lubisz szyć patchworkowe narzuty, poszewki na poduszki, ubranka dla dzieci, dekoracje do domu oraz zabawki i akcesoria do pokoiku dziecięcego.

Tkaniny bawełniane Tilda w odcieniach różu i różowa tasiemka.

W ostatnich latach marka Tilda zmieniła nieco ofertę swoich produktów, skupiając się głównie na tkaninach i zestawach do szycia. A ja bardzo się cieszę, że te piękne belki tkanin bawełnianych Tilda trafiły w moje ręce! Od czasu do czasu po prostu muszę uszyć coś z tkanin Tilda, mam do nich tak duży sentyment 🙂

Bele tkanin bawełnianych Tilda ułożone w stos.

Jeśli masz apetyt na więcej inspiracji, koniecznie odwiedź oficjalną stronę Tilda i poznaj Tildowe królestwo! 

author-sign

(2) Comments

 1. Agnieszka says:

  Dzień dobry, a czy u Pani można zakupić te tkaniny?

  1. Pani Agnieszko,
   Jeszcze do niedawna można było je u mnie zakupić, ale niestety już nie prowadzę sprzedaży 🙁 Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam serdecznie!
   Beata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *